Система  "All Hub" -  майбутнє для розвитку  термостатів серії Vega LTС і додаткових радіо датчиків

All Hub

 

  ALL-HUB  складається з основного керуючого контроллера (у корпусі термостата для управління теплою підлогою, тому він не вимагає особливих навичок установки), здатного підключатися до мереж Wi-Fi, і дочірніх бездротових терморегуляторів або датчиків.

  Контроллер здатний створювати власну мережу в режимі All Hub  і об'єднувати до 32 пристроїв в режимі коротких сесій зв'язку.

   У разі відсутності доступних мереж  WiFi , пристрої  здатні  управлятися за допомогою мобільного застосування через Bluetooth Low Energy (BLE)

   Рішення складається з декількох компонентів: унікального апаратного рішення - контроллера  що зовні не відрізняється від термостата для теплої підлоги, пасивних термостатів з бездротовими  Ble модулями зв'язку , та розробленого програмного рішення - системи управління через інтернет для надійного зберігання і аналізу даних.

  Так само для установки і використання системи не потрібно ніякої спеціальної підготовки, а програмне забезпечення за наявності зв'язку з мережею інтернет дозволяє видалено настроїти усю систему за допомогою співробітника сервісної служби, що важливо для будівельних бригад і установників на етапі здачі настановних робіт кінцевому споживачеві і експлуатаційного періоду.

    Також розроблений датчик витрати активної потужності, яка може бути встановлена усередині термостатів для  зберігання і аналізу даних про споживання електроенергії а також працездатності експлуатованої системи в режимі реального часу (що украй важливе при обслуговуванні і гарантії).

     Рішення знижує витрати настановних і монтажних організацій, а також зменшує риски виходу з ладу окремих елементів системи, що дозволяють швидше приймати рішення відносно нештатних ситуацій.

    В даний момент більше 80% технологічних ланцюжків, необхідних для виробництва нового продукту вже освоєні і поставляються у вигляді більше обмежених рішень (3 моделей (9модифікаій)  терморегуляторів для теплої підлоги), тому риски, пов'язані з виробництвом мінімальні. Досвід багатьох стартапов показує, що більшість нових компаній, навіть маючи хорошу бізнес-модель для продукту, стикаються з непереборними труднощами саме на етапі виробництва.

   Система легко може бути масштабованою, що підвищує її потенціал і розширює сфери використання. Статистика HVAC по нових розумних термостатах показує динаміку неухильного росту по 17-25% в рік залежно від ринків збуту. В зв'язку з цим комерціалізація системи для ринку ЄС стає виправданим кроком у бік розширення меж використання цього нового продукту.

  А можливість ОЕМ сервісу,  для оптових і регіональних партнерів поставляти продукцію під своїм брендом  в індивідуальній кольоровій упаковці  і брендує мобільного застосування - робить привабливим оптові постачання цієї продукції в окремі регіони та за кордон.