"All Hub" WiFi  терморегулятори 

   Представлені три моделі термостатів «All Hub WiFi» LTC030, LTC070, LTC090 з підтримкою технології All Hub  і взаємодії по каналах зв'язку WiFi і  Bluetooth Low Energy (BLE)

     Конкурентні переваги порівняно з існуючими WiFi термостатами на ринку:

 -  конкурентна ціна товарних рішень для дилерських мереж (висока роздрібна маржинальність);

  - унікальний і затребуваний мультидизайн Different Face в різних кольорах і сумісність з популярною електрофурнітурою різних віробників;

  - наявність додаткового каналу Bluetooth Low Energy (BLE), для взаємодії з додатковими BLE терморегуляторами  і бездротовими  датчиками.

  -  завдяки каналу зв'язку BLE існує можливість працювати локально в умовах повної відсутності доступу до мережі інтернет через Wi-Fi, що особливо важливо на етапі проведення настановних і ремонтних робіт на об'єкті, а так само контролю працездатності системи в умовах відсутності інтернету.

    Цей підхід не має аналогів серед продукції конкурентів при одночасно  доступній ціні. Так само завдяки цьому, значно розширюються можливості і ефективність використовуваних пристроїв як в якості штатних сучасних термостатів, так і одночасно в якості універсального контроллера для системи «Розумний будинок» з подальшою можливістю підключення бездротових датчиків таких як: датчик руху, температури повітря і відкриття вікна.

 - Можливість видаленого оновлення ПО закладено зараз в «All Hub» ядро, і при виході на ринок нових датчиків і функціоналу,  система може бути з легкістю оновлене до останніх версій.

 - Переважно (особливо азіатськими постачальниками) пропонується використання тільки двох рішень   -  Android app  та  Ios App  . Інтерфейс користувача   All Hub (WiFi) виконується відразу для 3-х платформ із застосуванням кроссплатформенного підходу: WEB / Android app / Ios App, що дозволяє оперативно вносити  подальші оновлення відразу для усіх трьох платформ, та суттево збільшити охоплення різних користувачів.

     Цей кейс по своїй загальній функціональності, дизайнерської унікальності і цінової політики - дуже привабливий як для кінцевого споживача, так і для дилерів та інсталяторів на ринку електробогріву а також товарів для будинку і комфорту. Завдяки усім рішенням піднімаєтся  рівень енергоефективності термостатів до ERP 4 - ERP 6 при взаємодії з  додатковими бездротовими датчиками і погодними сервісами.

  ефективність

доступність

 комфорт

енергоэкономія

мультидизайн