Eco Energy Club/ Еко Енерджі Клуб (загальні правила для учасників)

 1. Як стати учасником клубу, якщо ви придбали наші терморегулятори?
  1. Відправити на короткий номер 8668 кодове слово роздрібної мережі, де були придбані товари.
  2. Або зателефонувати на номер гарячої лінії 0 800 75 94 50
  3. Впродовж дня Вам буде надіслане реєстраційне СМС-повідомлення та в подальшому Ви будете мати можливість надати оператору гарячої лінії інформацію про себе (за бажанням).

 

 1. Які переваги Ви отримуєте, якщо стаєте учасником клубу?
  1. Додатковий рік гарантійного та сервісного обслуговування терморегуляторів VEGA!
  2. Ви зможете отримувати актуальну інформацію щодо продуктів та новин компанії ІОТ ТРЕЙД, в тому числі отримувати на тестування новітні розробки та гаджети.
  3. Можливість взяти участь в акції «Порадь другу».*
  4. Стати учасником програми з модернізації системи опалення.**

 

* Акція «порадь другу»

1. Якщо за вашої порадою була придбана продукція компанії ІОТ ТРЕЙД під брендом VEGA, Вам надається можливість отримати поповнення рахунку на мобільний телефон.

2. Ви маєте бути учасником клубу «Еко Енерджі Клуб». Не видаляйте реєстраційне СМС-повідомлення (або занотуйте інформацію з нього), в ньому буде надісланий номер Вашої картки учасника клубу. Якщо Ви втратили номер картки клубу, є можливість його поновити шляхом подальшого звернення за номером гарячої лінії 0 800 75 94 50.

3. Друг, який за Вашою порадою придбав продукцію компанії ІОТ ТРЕЙД під брендом VEGA, повинен повідомити номер Вашої картки учасника клубу.

4. Інформація про учасника акції автоматично фіксується системою та кожний учасник бере участь у щотижневому розіграші поповнень рахунків на мобільний телефон!

** Програма модернізації системи опалення передбачає проведення енергоаудиту за пільговим тарифом із подальшими рекомендаціями щодо енергоефективності та економії.

 

 

Членство в Eco Energy Club не передбачає надання чи зміну статусу осіб, що зареєструвалися за допомоги сервісів СМС чи гарячої лінії.

Всі особи, які зареєструвалися за допомоги вказаних сервісів, погоджуються, що повідомлені ними дані можуть бути використані для рекламних та маркетингових цілей (повідомлення про нові продукти, розсилка інформаційних повідомлень, бонусів та ін.)

Інформація про реєстрацію у Eco Energy Club не передається жодним іншим особам та не використовується, окрім як для забезпечення учасників інформацією компанії ІОТ ТРЕЙД.