Нове покоління енергоефективних термостатів  "WiFi Hub" і "Ble"

   (Bluetooth Low Energy) з  підтримкою і розширенням технології "All Hub"

  ефективність

доступність

 комфорт

енергоэкономія

мультидизайн

 

   ІОТ ТРЕЙД, використовуючи передові технології, вже більше трьох років за допомогою власних виробничих можливостей, проводить і поширює під брендом VEGA популярні терморегулятори для ринку електричних теплих підлог і розробляє нове програмне забезпечення для систем автоматики опалювання, кондиціонування і інтеграції суміжних датчиків в системи розумного будинку.

   З 2017 року команда учасників проекту розробляє прототипи систем «Розумної автоматики» і пристроїв для будинку, виявляючи перспективні ніші і аналізуючи потребительски попит.

   Дослідження в цьому напрямі чітко виявили, що ідеологія і способи застосування простих термостатів з модулем WiFi, як азіатських так і Європейських постачальників, не відповідають вимогам сучасного споживчого ринку B2B, B2C, систем управління HVAC.

   У 2018 році, спираючись на досвід виробництва і продажів стандартних електронних термостатів для ринку електроопалювання і аналізуючи швидкорослий ринок IOT, був розроблений новий промисловий дизайн і запущено у виробництво термостати з фіксованими функціями і оригінальним мультидизайном Different Face. Таким чином вдалося чітко виявити ринковий потенціал технологій використовуючи переваги і передову ергономіку в галузі.

  Результати попередніх продажів пристроїв в цьому формфакторі/дизайні підтвердило крайню необхідність подібних рішень не лише для систем HVAC але і як основний популярний форм чинник Iot хаба практично для будь-якої системи вбудованого контролю (вентиляція, опалювання, кондиціонування, системи безпеки і обліку енергоносіїв).

   Як тестові активні продажі використовувалися існуючі канали збуту з оптовими партнерами, операторами ринку электротопления і ритейлом (DIY торгова мережа Епіцентр)

    Наявність конкурентних переваг дозволила відвантажувати пристрої, в яких була відсутня технологія IoT, проте опитування кінцевих користувачів бізнес партнерів дозволили виявити загальний запит на «цифровізацію» і підвищення енергоефективності. Використання технологій і комплектуючих попереднього покоління дали можливість швидко пропонувати конкурентний продукт, проте обмежували можливості росту з причин нових вимог  таких  як ERP ecodesign  і одночасна конкуренція з боку WiFi термостатів.

    Світова криза електронних компонентів проявила вузькі місця в логістичних ланцюжках виробництва, але з іншого боку стимулював перехід на більше універсальні рішення. Оновлення і редизайн торкнулися усіх частин ПО «ALL HUB» для інтеграції в нові термостати і подальшого розвитку екосистеми  пристроїв з підтримкою ALL HUB і додаткових датчиків.

    Вже при початковому проектуванні системи було приято рішення про інтеграцію нових принципів взаємодії пристроїв і датчиків, які стають частиною ідеї інтернету речей. В процесі розробки стало зрозуміло, що ідеологія IoT повинна будуватися на загальнодоступності технології, мінімізації ціни за окремий пристрій та на недорогих в обслуговуванні і розвитку програмних сервісах і архітектурі.

    Облаштування  ALL - HUB на базі термостатів DifferentFace  вже досягло TRL 7, і тепер наша команда прагне  закінчити  програмне забезпечення для Production  рівня, щоб почати повний цикл виробництва та реалізацію розширеної лінійки пристроїв для європейських ринків і ринку України, тим самим значно збільшивши реальну пропозицію на ринку термостатів для теплих підлог, але і також закладаючи фундаментальну комерційну основу для подальшого придбання додаткових безпровідних датчиків клієнтами  не лише поточних термостатів, але і тих пристроїв які виробник планує реалізовує і пропонує на наступних етапах розвитку  проекту для IoT і HVAC сегментів.